Lütfen Bekleyiniz...

GES Tesis Fizibilite Çalışmaları

GES Tesis Fizibilite Çalışmaları

Diğer ülkeler ile karşılaştırıldığında, ülkemiz güneşli gün sayısının ve süresinin uzunluğu yönünden bir adım ileridedir. Bu güneşli günleri kullanmak ise bizim elimizde.

Güneş enerjisi, silisyum panellere çarpıp doğru akımın üretilmesine kaynak olduktan sonra, eviriciler de doğru akımın alternatif akıma çevrilmesi ve şebekede kullanılmasına sebep olur.

Güneş enerjisi santralini hem çatınıza hem de arazinize kurabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle yapmanız gereken şey ise fizibilite diğer bir deyişle uygunluk analizidir.

Unutmayınız ki, doğru şekilde yapılmayan fizibilite çalışmaları, eksik enerji üretimine sebep olup, kazancınızda kayıplara meydan verecektir. C-REL, bu işi ciddi bir şekilde, Avrupa kaynaklı, uluslar arası alanda kullanılan solar yazılımlar ile üreteceğiniz enerji hakkında size gerekli tüm bilgiyi sağlayacaktır.

When it is compared with other countries, Turkey is at front line by having long sunny hours and days in a year, and it is on our hand to use these days efficiently.

Solar energy cause to be used in electrical grid by crashed on silisium solar panel front face and direct current exist. Later with inverters, the direct current can be converted to alternative current used in electrical grid for human beings.

You can install Solar Energy Power Plant for your rooftops and lands. And to realize that, the only thing you should do is making a good feasibility analysis.

Please do not forget that, if you do not prepare your feasibility analysis correctly, it will make some electrical losses causing economic losses in your power plant.

C-REL do this service seriously by using european sourced solar softwares to foresee real energy production for any design.