Lütfen Bekleyiniz...

YENİLENEBİLİR ENERJİ HİZMETLERİ

 • OFF-GRID (ŞEBEKEDEN BAĞIMSIZ) GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
 • GES Proje Başvuru ve Onay Faaliyetleri
  7.8.2018 21:05:06

  C-REL kendi bünyesinde, daha önceden yaptırmış olduğunuz fizibilite raporuna uygun, elektriksel ve statik proje başvurularının yapılması, projelerinizin çizilip onaylarının yapılmasına kadar olan tüm süreci sizin için takip eder.

 • GES Tesis Fizibilite Çalışmaları
  7.8.2018 21:03:03

  Diğer ülkeler ile karşılaştırıldığında, ülkemiz güneşli gün sayısının ve süresinin uzunluğu yönünden bir adım ileridedir. Bu güneşli günleri kullanmak ise bizim elimizde.

  Güneş enerjisi, silisyum panellere çarpıp doğru akımın üretilmesine kaynak olduktan sonra, eviriciler de doğru akımın alternatif akıma çevrilmesi ve şebekede kullanılmasına sebep olur.

  Güneş enerjisi santralini hem çatınıza hem de arazinize kurabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle yapmanız gereken şey ise fizibilite diğer bir deyişle uygunluk analizidir.

  Unutmayınız ki, doğru şekilde yapılmayan fizibilite çalışmaları, eksik enerji üretimine sebep olup, kazancınızda kayıplara meydan verecektir. C-REL, bu işi ciddi bir şekilde, Avrupa kaynaklı, uluslar arası alanda kullanılan solar yazılımlar ile üreteceğiniz enerji hakkında size gerekli tüm bilgiyi sağlayacaktır.